Gizlilik

Çiçek Bul :

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Sitemizi ziyaret ettiğinizde veya sipariş verdiğinizde alanyacicek.net olarak sizin hakkınızda elde ettiğimiz tüm şahsi bilgilerinizi, sizin isteğiniz dışında üçüncü şahıslarla paylaşmayacağımızı taahhüt ederiz.
Sayın müşterimiz ismim karşıda gözükmesin şeklinde bir notunuz olduğu taktirde karşı teslim alıcısının siparişinizi almayabileceğini aklınızdan çıkarmayınız.Tanıdığınız eşiniz yada nişanlınız olabilir ama siparişi almak istemeyebilir bu durumda siparişiniz teslim edilemez ve kişisel bilgileriniz karşıya söylenmeden geri dönülür. Bu durumda ücret iadesi ve aynı kişiye çiçek gönderimi isim belirtilerek dahi yapılmaz. Halen isminizin ve kişisel bilgilerinizin karşı tarafta gözükmesini istemiyor iseniz ismimin karşıda gözükmesini istemiyorum şeklinde not belirtiniz.

Sitemizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri tutulmamaktadır !

Kart bilgilerinizi direk olarakZİRAAT BANKASI Güvenli Ortak Ödeme Sistemine girmektesiniz ! Bu yüzden sitemizin güvenliğinin dünya standartlarında olduğunu unutmayınız.

Teslimat

çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir
 
Bu siteyi kullanarak yukarıdaki verilmiş olan bilgileri, okumuş, anlamış ve kabul etmiş oluyorsunuz.
HACILAR |  TALAS |  İNCESU |  KOCASİNAN |  MELİKGAZİ  |